Hledám impotentního muže

Hledám impotentního muže Originální název: Suche impotenten Mann fürs Leben

Půvabná a sebevědomá majitelka pojišťovací kanceláře Carmen jednoho dne přijde na to, že ji už unavuje nejen obdiv mužů, ale především sex. Opustí tedy svého dosavadního přítele a podá si netradiční inzerát: Hledám muže do nepohody. Atraktivní úspěšná (35) hledá muže k hezkým chvílím, společným zábavám, kamarádství. Podmínka: Inteligence a impotence. Foto zašlete na zn. RZ 3417
Ohlas je nečekaný a život najednou velice pestrý. Přihlásí se různí muži a Carmen hodlá odhalit jak jejich inteligenci a ducha, tak příčiny impotence. Není to vůbec jednoduché, protože narazí i na podvodníky, kteří hledají jen pikantní zpestření života, i na skutečně vážné případy.... (Založil/a: pravablondska)

karkulin1982
  13. 12. 2013, 19:33
Knihu jsem četla kdysi dávno v originále a moc se mi líbila. Typická oddechovka s trochou napětí, kdo bude tím "impotentním mužem" v životě hlavní hrdinky.