Druhá šance

Poprvé vydáno celosvětově: 2002

Alpress - 2004
ISBN: 80-7218-883-6

Alpress (2004) 80-7218-883-6 368

Děsivé vraždy, které otřásly San Franciskem, nemají na první pohled nic společného kromě mimořádné brutality. Detektivka Lindsay vytuší, že je mezi nimi jistá souvislost, a přeběhne jí mráz po zádech, když si uvědomí, že vrahovi jde o cosi mnohem hlubšího než je pomsta. Pokusí se uhodnout, kde pachatel udeří příště, a nastraží past. Pokud se však ve svém odhadu zmýlí, následky budou strašlivé. A druhou šanci už nedostane. (Založil/a: Martina)

James Patterson James Patterson
*22.03.1947

Andrew Gross Andrew Gross
*??.??.1952

koki.veru
  4. 1. 2016, 18:25
Druhý díl této úžasné série, stejně dobrý jako ten první. Velmi jsem si čtveřici žen oblíbila, a hned se jdu vrhnout na další pokračování.
Pajky
  11. 11. 2015, 17:27
Druhé pokračování Women's murder club a opět dobře. Případ sice nebyl pointou nijak překvapivý, ale přesto dokázal zaujmout a bavit až do konce. Pořád mám radši mužské hrdiny/detektivy (Connelly, Nesbo), ale Lindsay Boxer si zasloužila mou pozornost a budu s ní ještě chvilku pokračovat.