Kuchařka dobré kamarádky

Kuchařka dobré kamarádky Originální název: Kuchařka dobré kamarádky

Petra - 2004

Petra (2004)

Autorka v úvodu knihy prohlásila: „Snad každá máme kamarádku, takovou tu dobrou duši, která když už nemůže pomoci, aspoň přispěje dobrou radou. Velmi bych si přála, aby se jednou z kamarádek nejlepších a nejspolehlivějších stala tato útlá knížečka. Vím, že jí si nemůžete postěžovat na problémy se šéfem, manželem či nezdárnými dětmi, zato vám ale zaručeně vždy poskytne odpověď na zoufalou otázku: Proboha, co mám honem uvařit dnes k večeři, a co k víkendovému obědu, a za co, když ceny rostou přímo před očima a rodinný rozpočet na jídlo se prakticky nemění... dospívající syn, s prominutím žere jako vlčák, zatímco dcera se zřejmě rozhodla utrápit mě k smrti svými nesmyslnými dietami... Téměř dvě stovky přehledně seřazených návodů poslouží účinnou radou uštvaným manželkám stejně spolehlivě jako šetrným důchodkyním, chudým důchodcům, mlsným manželům i absolutním začátečnicím. Každý si zkrátka může najít ten svůj recept nebo přinejmenším inspiraci, k čemuže vám upřímně přeji dobrou chuť". (Založil/a: Shelmi)

Zuzana Francková Zuzana Francková
*06.04.1951