Jack a Jill

Alpress - 2000
ISBN: 80-7218-432-6

Alpress (2000) 80-7218-432-6 439
Alpress (1998) 80-7218-116-5 439

Někdo zabil jednoho z nejmocnějších mužů amerického Senátu - a celý svět je vzhůru nohama. Někdo zabil malou černou dívku v centru Washingtonu - a zdá se, že to nikoho nezajímá. Jenom policista z oddělení vražd Alex Cross má podezření, že zlo, které udeřilo na obou stranách společenského žebříčku, má stejnou tvář. (Založil/a: Martina)

James Patterson James Patterson
*22.03.1947

illy
  6. 8. 2012, 10:38
Moje první setkání s Alexem Crossem(kromě filmů - Sběratel polibků a Jako pavouk). Výborné. Patterson umí navodit atmosféru a hlavně pořádně napnout. Sice mi trochu dělá problémy se ztotožnit s americkým kultem "pana prezidenta" (ti naši působí kolikrát spíše jako komická figurka), chápu ale že v nejmocnější zemi má tradici. Určitě si další knihu rád přečtu.
koki.veru
  27. 9. 2014, 20:04
Třetí kniha v sérii s Alexem Crossem, stejně úžasná jako první dva díly. Zajímavé je, že v této knize můžem sledovat dva děje a dva zabijáky, které se navzájem časově prolínají. Nádherná kniha :)