Lařin příběh

Knižní klub - 1995
ISBN: 80-85830-95-7

Knižní klub (1995) 80-85830-95-7 528
Ikar (1995)

Lařin příběh volně navazuje na román Dvě ženy, ve kterém jsme se seznámili s Larou, bojující o svůj život na onkologické klinice. Nyní žije Lara ve slunné Ligurii a snaží se vypořádat se se svou nemocí i s ranami, které jí uštědřili muži. Jednoho rána objeví na pláži muže, který je na konci svých sil. Michael, televizní producent, prodělávající rodinnou krizi, vděčně přijímá Lařinu péči a nachází v ní ženu svých snů. Rozhodne se ukončit své manželství a vzít si Laru. Jeho snahy a touhy však maří nejenom manželka Aillen, ale také recidiva Lařiny nemoci. (Založil/a: pravablondska)

Diana Beate Hellmann Diana Beate Hellmann
*1957

1307_A_0507
  14. 5. 2013, 21:22
Tohle byla první opravdu VELKÁ kniha, kterou jsem četla. Je to už hodně dávno a pořád si ji pamatuju. Čte se poměrně dobře, jen je obsáhlá, takže je potřeba si na ní udělat spoustu času :) a vůbec nevadí, že jste nečetli první díl - já se o něm dozvěděla až teď tady.
zkancnerova
  25. 6. 2014, 8:18
Tuto knihu mám minimálně 10 let a pořád se k ní ráda vracím. Je obsáhlá, ale oddechnu si u ní. První díl jsem četla až v minulém roce a nezaujal mě.