Každý třetí den

Poprvé vydáno celosvětově: 2004

Alpress - 2005
ISBN: 80-7362-118-5

Alpress (2005) 80-7362-118-5 318

Souhrou náhod se detektivka Lindsay Boxerová ocitne na jedné sanfranciské ulici v okamžiku, kdy okolím otřese silný výbuch. V domě bohatého majitele objeví tři mrtvoly. Dítě, které tam žilo, zmizí zdánlivě beze stopy. Na místě činu zanechal vrah záhadný vzkaz. Tím vše teprve začíná... (Založil/a: Martina)

James Patterson James Patterson
*22.03.1947

Andrew Gross Andrew Gross
*??.??.1952

koki.veru
  4. 1. 2016, 18:30
Třetí díl, který mi prozatím připadal asi nejlepší a nejvíce propracovaný. Škoda jen, že to neskončilo úplně pozitivně (aspoň co se jedné postavy týká). Ale opravdu jsem si tuhle sérii oblíbila a nemůžu se od ní odtrhnout.
Pajky
  11. 11. 2015, 17:31
Ze série Women's murder club zatím jedna z těch lepších. Bavila mě stejně jako první knížka. Měla spád, měla v sobě překvapení a dokonce i nějaké emoce. Trošku se bojím, že příště mě zase po dobrém "díle" čeká nějaký slabší.
helapicaso
  17. 11. 2013, 19:54
Jedna ze slabších Pattersnových knih. Nebylo tam moc napětí, mělo to ale velice rychlý spád. Musím se přiznat, že mě i jedna pasáž skoro rozplakala. Konec odlehčený, celý příběh propletený láskou, prostě oddechovka až do konce.