Kočka a myš

Poprvé vydáno celosvětově: 1997

Alpress - 2000
ISBN: 80-7218-302-8

Alpress (2000) 80-7218-302-8 382

Jakmile začne Alex Cross zjišťovat, že stojí za to žít, jakmile konečně překoná depresi, do které upadl po smrti své ženy, je povolán na Lincolnovo nádraží, kde zuřivý šílenec střílí do davu cestujících. Psychopat Gary Soneji se chce proslavit a přeje si, aby byl Alex Cross při tom. Bude to jeho vrcholné číslo? (Založil/a: Martina)

James Patterson James Patterson
*22.03.1947

illy
  9. 2. 2013, 17:16
Koukám na zdejší hodnocení a nechápu. Když Cross ještě sbíral polibky, nebo lovil pavouky, dalo se to. Ale co je tohle za pitomost. Už od první stránky víme kdo je kdo a jak to dopadne. Navíc nechutně černobílé postavy. Chápu že Patterson je v Americe populární, já s ním ale končím. Kdo nemá dost doporučuji film z loňského roku -Alex Cross. Je stejně hloupý.
koki.veru
  8. 10. 2014, 15:13
Četla jsem od tohoto spisovatele zatím jen první čtyři knihy ze série Alex Cross, ale musím říct, že tahle je z nich zatím nejslabší. Začátek mě docela bavil, ale přibližně od půlky knihy mi to připadalo jako slátanina. Doufám, že další knihy ze série budou lepší.