Sackettova země

Poprvé vydáno celosvětově: 1974

Talpress - 1992
ISBN: 80-85609-07-X

Talpress (1992) 80-85609-07-X 239

Barnabáš Sackett, syn uznávaného vojáka, zdědil po otci vznětlivou povahu, smysl pro spravedlnost a dovednost ve zbrani. Když ho v rodné Anglii prohlásili za psance, obrátil odvážný pohled k možnostem, nabízejícím se v Novém světě. Rozhodl se své plány uskutečnit navzdory snaze nepřátel, kteří mu usilují o život. Aniž to tušil, čekalo ho utkání s bezohlednými piráty, kteří loupili na mořích, boj s královskou justicí, v jeho případě opravdu slepou, i neznámá nebezpečí neprozkoumané americké divočiny. Před sebou měl ovšem to, co odedávna přitahovalo většinu mužů - založit budoucnost v nové zemi. (Založil/a: Drake)

Francoa
  29. 3. 2013, 10:03
Je zajímavé i když mám rád westerny,tak tahle kniha (není western) se mi ze Sackettovek četla nejlíp.Velmi zajímavý dobrodružný příběh plný zvratů.Četl jsem knihu už 3krát a ještě Vzdálené modré hory 2krát.K ostatním jsem jsem ještě nedorazil a četl je pouze jednou..