První musí zemřít

Poprvé vydáno celosvětově: 2001

Alpress - 2002
ISBN: 80-7218-710-4

Alpress (2002) 80-7218-710-4 302

Inspektorka Lindsay Boxerová nemá šťastný týden: bojuje se šéfem, se samotou, s vážnou nemocí, ale hlavně bojuje s šíleným masovým vrahem, který zabíjí čerstvé novomanžele hned druhý den po svatbě, nechává za sebou stopy, o kterých chce, aby se našly, a hlavně je o krok napřed.
Lindsay však má oporu ve svých kamarádkách, se kterými při této příležitosti založí Ženský vyšetřovací klub, aby společnými silami toho hajzla zastavily. Claire, soudní patoložka, Cindy, policejní reportérka, Jill, asistentka okresního prokurátora, a Lindsay dají hlavy dohromady a přijdou na perfektrního podezřelého... (Založil/a: Martina)

James Patterson James Patterson
*22.03.1947

koki.veru
  14. 12. 2015, 8:04
Jelikož jsem už četla od Jamese Pattersona několik knih (ze série Alex Cross), rozhodla jsem se vyzkoušet i tuhle jeho sérii a byla jsem mile překvapená. První kniha je opravdu super; je velmi čtivá a nemohla jsem se od ní odtrhnout). Okamžitě jsem si oblíbila hlavní ženské hrdinky, akorát konec mě překvapil, měla jsem slzy v očích, když jsem se dopracovala ke konci knihy. Okamžitě se jdu pustit do dalšího dílu :)
Pajky
  12. 8. 2015, 20:36
Na doporučení jsem se jal vyzkoušet Woman's Murder Club od Pattersona a naše první setkání nedopadlo špatně. Případ zajímavej, i když konec byl už trochu překombinovanej. Postavy se dají oblíbit a tak se s některými z nich rád setkám u pokračování.