Sedmé nebe

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Alpress - 2009
ISBN: 978-80-7362-724-9

Alpress (2009) 978-80-7362-724-9 315

Inspektorka Lindsay vyšetřuje záhadné zmizení. Protože se jedná o syna bývalého kalifornského guvernéra, velmi prominentní osoby, je pod obrovským tlakem nadřízených i médií. A do toho pátrá po sériovém žháři. Oba případy mají jedno společné: dotýkají se společenské smetánky. (Založil/a: Martina)

James Patterson James Patterson
*22.03.1947

koki.veru
  26. 2. 2016, 9:44
Opět super kniha, napětí, dobrodružství, skvělé postavy, skvělý děj. Ani nejlepší, ani nejhorší kniha ze série. Čte se velice dobře.
Pajky
  1. 1. 2016, 21:38
Budu se opakovat, ale sedmá, stejně jako šestá knížka je průměr série. Nic nového pod sluncem, Lindsay mi akorát začíná být protivná. Tím, že se vždy řeší vícero případu trpí celý příběh, protože není žádný "ten hlavní". Osobně mě mnohem víc zajímalo podivné zmizení nemocného mladíka.
hoska
  3. 8. 2015, 20:14
Příběh byl čtivý (cca 6hodin), pro mě ale málo akční, konec mě překvapil. Určitě to neřadím mezi top knížky, dávám 3 hvězdy.