Spirála zločinu

Poprvé vydáno celosvětově: 2000

Alpress - 2003
ISBN: 80-7218-822-4

Alpress (2003) 80-7218-822-4 350

Detektiv Alex Cross pronásleduje nejnebezpečnějšího vraha, kterému kdy musel čelit a který si říká Génius. Bezohlední lupiči s Géniem v čele děsí celý Washington. V sérii bankovních loupeží se nezastaví před ničím. Pokud nejsou jejich instrukce splněny do puntíku, zabíjejí nejen zaměstnance bank, ale také členy jejich rodu. Alexovi je jasné, že v případě Génia rozhodně nejde o obyčejného zločince - jeho chorobná potřeba být za všech okolností pánem situace a touha po dokonalosti vysoce převyšují všechno, s čím se Alex prozatím ve svém oboru setkal. Stranou musí jít Alexovy momentální osobní problémy. Génius totiž plánuje ještě jeden zločin: velký, poslední, nepřekonatelný, přímo dokonalý... (Založil/a: Martina)

James Patterson James Patterson
*22.03.1947

koki.veru
  15. 10. 2014, 18:04
Opět další z úžasných detektivek o Alexi Crossovi....Kniha plná napětí, hltala jsem jí od začátku až do konce. Velmi mě překvapilo, kdo je nakonec Génius (to jsem opravdu nečekala).