L. A. Candy

Originální název: L. A. Candy

CooBoo - 2011
ISBN: 978-80-7447-049-3

CooBoo (2011) 978-80-7447-049-3 292

Život v L. A. je sladký – cool kluby, skvělí kluci, návrháři... prostě všechno. Devatenáctiletá Jane Robertsová a její nejlepší kamarádka Scarlett se nemohou dočkat, až tam začnou bydlet. A když se je jeden televizní producent rozhodne obsadit do své nové reality show a la Sex ve městě, sotva věří svému štěstí. Jejich vlastní show? Šaty od nejlepších návrhářů zdarma? Vstup do těch nejluxusnějších klubů v celém L. A.? Pozvánky na hollywoodské premiéry? Ano, prosím! Brzy se z Jane stane VIP a má spoustu nových kamarádů. Ovšem tihle kamarádi, kteří jsou pro každou divokou party, se také touží ohřát na výsluní její popularity. A to donutí Jane si uvědomit, že ve městě, se kde lidé honí za svými sny, po ní každý něco chce a nic není takové, jaké se zdá. (Založil/a: Eloush)

Lauren Conrad Lauren Conrad
*01.02.1986

Tardis
  8. 6. 2015, 22:59
Asi není nic horšího, než kniha, obsahující povrchnost, hrající si na hlubokomyslnost. Tohle je dle mého skromného názoru jedna z nich. Narážka na Descarta a starověký princip sousnění rozumu se zdravím těla nepřebijí fakt, že v knize jde jen o sehnání správného klubu, kluka a jobu. Zaměnitelná docela nuda.
koki.veru
  5. 6. 2016, 20:45
Kniha se mi velice líbila, obzvlášť na to, že není psaná spisovatelkou. Okamžitě jsem si oblíbila postavu Jane a Scarlett a jejich život v L.A. Knížku jsem přečetla během 2 dnů a těším se, až se pustím do dalšího dílu.