Deník jedné mrchy

Deník jedné mrchy Originální název: Alison says

Jota - 2006
ISBN: 80-7217-465-7

Jota (2006) 80-7217-465-7 264

Maggs je učitelkou dramatické výchovy na renomované dívčí střední škole. Poté co ji opustil přítel, trpí depresemi a Alison, její psychiatrička, jí navrhne, aby si psala deník, což by jí mělo pomoci „přenést se přes destruktivní myšlenkové vzorce a najít si produktivnější způsob života“. Problém však tkví v tom, že cokoli Alison řekne, Maggs ignoruje. Místo toho splétá zlé intriky, jak získat svého bývalého milého zpět. Její deník je plný pestrých charakterů - Dana, neupřímná, povrchní „nejlepší“ kamarádka, její kolegyně, co to s ní „dobře“ myslí, drzé studentky a především nový školník, irský drsný mladík, který Maggs rozčiluje svou pohodovostí a zároveň je neuvěřitelně sexy. Maggs není schopna svůj život ukočírovat, zažívá jednu trapnou příhodu za druhou a je zřejmé, že ji čeká finální pokořující prohra. (Založil/a: Eloush)

dzudi18
  20. 8. 2016, 12:55
Ja som bola naopak z tejto knihy zklamaná,čakala som,že sa viac pobavím...Niektoré pasáže boli dosť trápne,ale štyl,akým bola kniha napisaná nebol zlý.
divcina1
  17. 3. 2015, 7:33
Musím přiznat,že mi se tato kniha líbila neskutečně.Zamilovala jsem si hlavní hrdinku Magg a to jak se rozhodovala zda má zavolat bývalému kvůli zapomenuté ponožce.Líbil se mi ten děj,postavy,styl psaní...tak za mě 5*****