Bílá je barva kouzel

Bílá je barva kouzel Originální název: White Is for Magic

Albatros - 2011
ISBN: 978-80-00-02679-4

Albatros (2011) 978-80-00-02679-4 208

Bílá je barva kouzel je volné pokračování knihy Modrá je barva nočních děsů. Opět se setkáváme s hlavní hrdinkou Stacey Brownovou, která je v posledním ročníku střední školy a bydlí v internátě. Znovu se jí zdají noční můry, tentokrát o lidech, kteří už byli zavražděni – Maura, Veronika. Navíc jí chodí podivné dopisy, bez zpáteční adresy, bez podpisu, jen je v nich stejně nesrozumitelně zašifrovaný vzkaz jako v jejích snech.

Do školy přichází nový student Jacob, který tvrdí, že má také věštecké sny, a to o Staceyině smrti. Spolu se snaží přijít na to, co udělat, aby Stacey přežila. Navíc se tu rozehrává jakýsi milostný trojúhelník, Stacey přeci už kluka má, tak proč ji Jacob tak přitahuje? A může mu vůbec věřit? Jsou tu samozřejmě i její kamarádky z prvního dílu – Drea a Amber.
Příběh plný napětí, přírodních kouzel, hororových scén. (Založil/a: Eloush)

Laurie Faria Stolarz Laurie Faria Stolarz
*01.01.1972

Klára Vrbická
  24. 11. 2016, 19:50
Je to celkem dobrá kniha dělala jsem na ni referát do slohu moc se mi líbí oba díly. Amber je moje nej postava je fakt super. ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺