Brunův koktejl

Brunův koktejl Originální název: Brunův koktejl

Mladá fronta - 2006
ISBN: 80-204-1437-1

Mladá fronta (2006) 80-204-1437-1 193

Kult těla a touha líbit se, už dávno není pouze výsadou žen. Příběh mladíka dnešní generace, jenž se snaží vyřešit své komplexy z dětství, kdy byl tlustý a neohrabaný, návštěvou posilovny a užíváním anabolik a steroidů. Brzy si ale zakázané látky začnou vybírat svou daň v podobě agresivity, nervozity, potivosti a dalších negativních účinků, které ho nejednou přivedou do maléru. Ocitá se také na chirurgii, psychiatrii, v rehabilitačním ústavu... Tato kniha nevaruje před zneužíváním steroidních látek, ani nemá v úmyslu zničit "dealery" v posilovnách, spíše poukazuje, kam až je mladý člověk ochoten zajít, aby našel své místo ve společnosti tzv. zlaté mládeže, která je velice nekompromisní a kritická, pokud nejste dostatečně cool, trendy, in, namakanej, vysportovanej, vysolárkovanej... (Založil/a: campinoo)

Domenica
  8. 10. 2011, 13:36
Kniha vyšla v jisté edici, která publikovala velmi vtipné knihy, humor jsem tady ale poněkud postrádala. Navíc autorka je modelka, nikoli spisovatelka a je to znát.