Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Adamův pád

75%
4 35
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Adamův pád
 Všechny obaly
Adamův pád
 Všechny obaly
Autor:
Originální název: Adam's Fall

Nejnovější vydání:
Ikar - 2008
ISBN: 978-80-249-1119-9
Počet stránek: 158
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 5x v oblíbených
v přečtených 69x v přečtených
v knihovně 12x v knihovně
k přečtení 9x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Ikar (2008) 978-80-249-1119-9 158

Lila Masonová byla v posledních letech svědkem, jak se její starší sestra zamilovala, vdala a měla děti. Ona sama veškerou energii věnovala své profesi a vypracovala se na vynikající fyzioterapeutku, která nikdy neklesá na duchu a neztrácí soucit s pacienty. Když přijme nový náročný úkol, změní se nejen život jejího svěřence, ale i její vlastní.
Ještě nikdy neměla tak umíněného pacienta, jako je Adam, který ji na každém kroku provokuje a uráží. Přesto je Lila odhodlaná pomoci mu k návratu do normálního života. Příliš pozdě přijde na to, že sice vyhrává bitvu o Adamovo zdraví, ale ztrácí srdce a začíná pochybovat o svých představách o mužích, lásce a zejména o sobě. Když se střetnou její profesionální zájmy s vášnivou touhou, musí si správně vybrat. (Založil/a: Martina)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

chrispe
60% 60% 60% 60% 60%
  9. 11. 2014, 22:18
Cukrkandlová červená jednohubka. Už na začátku samozřejmě víte, jak to skončí. Je to vlastně takových padesát odstínů ve zkrácené (rozuměj ve správné délce) verzi, kdy si nestihnete k hrdinům vytvořit silné antipatie díky neustálému omýlání toho samého (rozuměj - miluju... ne nenávidím... miluju... ne nenávidím!! miluju... atd atd) a zvraty, které jiné knihy dokážou roztáhnout na sto stran se tu dějí v jedné až dvou stranách. Nenáročné, oddechové a musí být "chuť" na tento žánr.
Evelýny
60% 60% 60% 60% 60%
  24. 8. 2014, 17:11
Navzdory chybám v textu a několika nelogickým nepřesnostem v ději se mi kniha četla dobře. Je psaná vtipně, děj má spád. Na konci jsem si přála, aby se příběh trochu více rozvinul a upřímně zápletka s panenstvím hlavní hrdinky mi připadala zbytečná, ale na ukrácení deštivého odpoledne dobré.
maurarita
  28. 9. 2015, 15:19
Hezký ,jednoduchý a dobře čtivý román o dívce a její práci fyzioterapeuty která pomáhá pacientům a přijme náročný úkol a hodně umíněného pacienta.