Povstání

Originální název: Valentine's Rising

Triton - 2011
ISBN: 978-80-7387-457-5

Triton (2011) 978-80-7387-457-5 320

Čtvrtý díl ságy Země upírů o hrdinských činech Davida Valentina začíná dva dny po závěrečné tragédii románu Hromoklín. Hrstka neozbrojených mužů, kteří přežili u Bern Woods, je na útěku, Ozarské svobodné teritorium padlo, všude se to hemží renegáty a Rozparovači. Valentinovi není do zpěvu, vyčítá si smrt mnoha spolubojovníků a ztrátu drahocenného nákladu, který dopravil přes celý Texas. Jenomže i kdyby se mu podařilo nemožné a vzburcoval lidi do zbraně, opět potečou potoky krve – krve pozemšťanů, nikoli krutých vesmířanů. (Založil/a: spartik)

E. E. Knight E. E. Knight
*07.03.1965

Richie
  21. 1. 2013, 14:12
David Valentin se nevzdává a ani po neúspěchu porážky u Bern Woods neustává ve svém boji proti upírským vládcům a jejich snaze podrobit si celou Zemi. Zapojuje se opět do boje a i díky svým schopnostem Vlka a Kočky získává na svou stranu další jednotky odboje, s nimiž připravuje tvrdý úder upírům.
Další skvělé pokračování ságy Země upírů - velmi doporučuji.
Very.N
  27. 5. 2015, 16:15
Po pro mě slabším Hromoklínu přichází solidní nářez plný obléhání, mrtvých, překvapivých situací i smutných událostí. Pro mě asi nejlepší ze série... Jednou jsem myslela, že ani nerozdýchám to, co musel David udělat pro potvrzení věrnosti Karanům.