Originální název: 22 Indigo Place

Ikar - 2015
ISBN: 978-80-249-2493-9

Ikar (2015) 978-80-249-2493-9 152
Ikar (2009) 978-80-249-1210-3 151

Laura Nolanová je nejhezčí a nejbohatší dívka z města Gregory. Vlastně byla. Po smrti svého otce zjišťuje, že jí odkázal především dluhy, a jí nezbývá nic jiného než prodat dům, ve kterém její rodina žila po mnoho generací. Dům, kde každá věc má svůj příběh, svou historii. Dům, který miluje. A aby toho nebylo málo málo, jediným kupcem, který má opravdový zájem, je muž nevalné pověsti James Paden. Kdysi byl z města vyhoštěn a nyní se vrací. A s ním přicházejí problémy, ostatně jako vždy, s ním přichází překvapení, a také něco, co Laura ještě nikdy nepoznala. Vášeň. Jenomže... Nejde z jeho strany jen o kalkul? (Založil/a: Martina)

Evina Kalousová
  10. 8. 2016, 8:33
Kniha nebyla ani příliš dobrá, ani příliš špatná. Bylo to spíše průměrné čtení, ale četlo se to jedním dechem - paní Sandra píše velice čtivým způsobem. :-)
EvaPok
  28. 8. 2016, 18:56
Dobrá kniha, sice krátká, ale čtivá. Občas jsem se i zasmála nebo jsem byla napnutá co bude následovat, jestli velká romantika nebo úplně něco jiného, a nakonec to bylo něco jiného. Doporučuji.