Nebezpečná podoba

Ikar - 2009
ISBN: 80-242-0208-5

Ikar (2009) 80-242-0208-5 415
Ikar (2000)

Žila život jiné ženy… a milovala jejího muže. Havárie letadla mířícího do Dallasu nebyla pro televizní reportérku Avery Danielsovou pouze osobní tragédií. Byl to zásah osudu, který jí nabídl skvělou možnost profesionálního vzestupu, ale dosadil ji také do role klíčové postavy dramatu nenávistné vášně a smrtelné touhy. Po neštěstí byla kvůli závažným zraněním nucena prodělat plastickou operaci. Díky ní získala podobu oslňující, ale sobecké Carole Rutledgeové, za manžela kandidáta na senátora a jako rodinu mocnou texaskou dynastii. V době, co ležela bezmocně v nemocnici, došla k děsivému zjištění: kdosi plánuje vraždu Tatea Rutledge. Kdosi z okruhu jeho blízkých. Takže aby zachránila muže, kterého miluje, musí přijmout život jiné ženy se všemi nebezpečími a riziky, které to přinese… (Založil/a: Martina)

Artep524
  7. 7. 2012, 11:52
Perfektně napsaná kniha, která mě zaujala hlavně svým nevšedním příběhem. Díky němu jsem schopná přečíst tuto knihu i vícekrát.