Nejhlubší tajemství

Originální název: Best Kept Secrets

Ikar - 2005
ISBN: 80-249-0493-4

Ikar (2005) 80-249-0493-4 445

Když se v poklidném texaském městečku znenadání objeví mladá právnička Alex Gaitherová, nikdo netuší, že se tím navždy změní životy několika významných zdejších občanů - rodiny Mintonových a jejich přítele, šerifa Reeda Lamberta. Alex totiž přijela, aby jako představitelka kanceláře státního zástupce otevřela případ pětadvacet let staré vraždy, jejíž obětí se stala osmnáctiletá dívka - Alexina matka. Ačkoli tehdy za vraha označili místního podivína, případ zdaleka nebyl jednoznačný a pro Alex je otázkou profesionální cti i osobní záležitostí přijít věcem na kloub. Doufá, že se tak vyrovná s vlastními pocity strachu a provinění, a pevně věří, že vraždu má na svědomí jeden ze tří vlivných a mocných místních mužů. Všichni tři jsou okouzlující, všichni jsou podezřelí a všichni se před ní snaží skrýt svou minulost. Ale pouze jeden v ní dokáže probudit lásku stejně silnou jako touha po pravdě... (Založil/a: Martina)

Evelýny
  19. 3. 2015, 21:09
Pro mě zatím nejlepší příběh s detektivní zápletkou od této autorky. Dokonce mi hrozilo dvoudenní vyhladovění, protože já se opravdu nemohla od knihy odtrhnout. Konec sice je takový hořko - sladký a není se čemu divit, protože rozehrávačem příběhu lásky je opravdu to nejhlubší tajemství.
I zde se opět objevuje téma panenství hlavní hrdinky, ale do tohoto příběhu to tak nějak patřilo a kupodivu tentokrát to u mě nevzbudilo ,,alergickou reakci", spíše naopak. Takže já nemohu jinak - 100%.
maurarita
  25. 7. 2015, 11:19
Hezké čtení kde nechybí napětí ,dobrodružství a nevraživost ale i spousta přátelství ,romantiky a lásky
zichisek
  12. 10. 2011, 17:37
Jedna z mých oblíbených knih této autorky.Fantazie hrála na plné obrátky při představování Reeda Lamberta a ostatních hlavních postav,které byly skvěle popsané a s úžasnými charaktery.Zároveň se mi moc líbí spojení "detektivního" příběhu a milostného románu.