Originální název: The Silken Web

ISBN: 978-80-249-2762-6

Euromedia Group (2015) 978-80-249-2762-6 288
Ikar (2006) 80-7176-042-0 284
Ikar (1994)

Život Kathleen Haleyové je poznamenaný tragédií: ve třinácti letech ztratila rodiče a na dlouhou dobu i důvěru k lidem. Na počátku příběhu je jí už pětadvacet, ale dosud se bránila mít někoho ráda, bála se zklamání. Všechno se ale změní, když se objeví přitažlivý kameraman Erik: Kathleen konečně poznává opravdovou velkou lásku, které se bez výhrad poddává. Je šťastná, ne však nadlouho. Když je jí nejhůř, zasáhne náhoda nebo snad osud, který splétá hedvábné pavučinky života. Pak už se v dramatickém románu ze světa módy a velkých peněz rozvíjí překvapivý děj nepostrádající napětí. A jeho hlavní hrdinka, která má v práci úspěch, okouzluje lidi, nechybí jí fantazie a dovede si získat autoritu, si neví rady s vlastním srdcem... (Založil/a: Martina)

Evelýny
  26. 8. 2014, 20:18
Román se čte dobře, ale přestože je tam všechno, co má v románu být - oddaná láska, vášeň, žárlivost, nenávist - tak do dokonalosti tomu přeci jenom něco chybí. Opět často se opakující téma panenství hlavní hrdinky - nevím, jestli se nejedná o nějakou specielní sérii. Co mě však mile překvapilo - Sandra Brown je pro mě mistryně popisu erotický scén. Za to a za čtivost příběhu dávám 3 hvězdy. Bohužel příběh okamžitě zapomenete.
mitulka
  16. 9. 2012, 21:31
Jedna z prvních knížek Sandry Brownové. Napsala ji pod jménem Laura Jordan.
Kniha byla čtivě psaná a ačkoliv mě citově málokterý děj zasáhne, tak tento děj to plně udělal. Doporučuji.