Svět čarodějnic

Poprvé vydáno celosvětově: 1963

Laser - 1993
ISBN: 80-85601-59-1

Laser (1993) 80-85601-59-1 223

Simon Tregarth se neuvěřitelným způsobem dostane do světa, který je jeho duši nejbližší. Do světa, kde se válčí, kde je charakter člověka určován silou svalů a spolehlivostí vůči přátelům. Hned zpočátku je zatažen do víru událostí, které mu postupně dokazují, že je ve světě, kde existují kouzla, která mohou člověku pomoci nebo ho zničit, sviští meče, objevují se tajemné bytosti a hlavní hrdinové prožívají podivuhodné příhody. (Založil/a: Tanmut)

Tanmut
  13. 3. 2011, 15:14
Touhle knihou jsem byl obdarován svou učitelkou třídní, jak to na základních školách bývá. Vzpomínám, že mě napoprvé moc nebavila, ale nakonec jsem si ji docela oblíbil; snad proto byl pro mě druhý díl takovým zklamáním.
HELLBOY-DB
  28. 10. 2014, 15:36
Hodně vydařený akční a temnější úvod nastavil vysokou laťku zbytku knihy. A tak mě trochu zamrzelo, že v dalším vývoji se děj vrátil ke klasickému fantasknímu dobrodružství. V této části knihy se taky našlo pár světlých momentů, ale k lepšímu hodnocení mě nakonec přinutila až poslední třetina, která se více blížila sci-fi a vrátila ději přes množství napětí a tajemna povedenost úvodu. ===80%