Lhář - kniha druhá

Originální název: Kłamca 2: Bóg marnotrawny

Triton - 2011
ISBN: 978-80-7387-451-3

Triton (2011) 978-80-7387-451-3 256

Loki, bývalý bůh klamu a v současnosti námezdná síla v andělských službách, je až po uši v problémech. Většina bohů a démonů, kteří přežili pogromy, už o jeho existenci ví, a také zná metody boje tohoto „nebeského stroje na zabíjení“. Někteří z nich mají s Lokim nevyrovnané účty, a navíc ani archandělé nemají zrovna nejčistší úmysly. Že by se osud od Lháře odvrátil? (Založil/a: Miss Utahraptor)

Jakub Ćwiek Jakub Ćwiek
*24.05.1982

Ciba
  7. 4. 2014, 13:05
Loki je sympaťák. Občas někoho sejme, občas si poklábosí s archanděli a dokonce si najde i holku. Většina z povídek dvojky se čte dobře a všechny jsou celkem nápadité a mnohdy také správně ironické. Oproti některým jeho polským kolegům mě však Ćwiek ještě zcela neuchvátil.
Katniss Lavender
  3. 1. 2014, 7:08
Rozhodně lepší počin než první díl. Ale stále mne nijak neoslovuje. Dost mi chybí propracovanost postav. Vlastně tak nějak postrádám někoho, komu bych mohla fandit, děj už je srozumitelný a občas má i spád, jenže já se pořád tak trochu nudím. Za mě dvě a půl hvězdy...