Jižní Amerikou nejen na motocyklu I.

Jižní Amerikou nejen na motocyklu I.

Petr Macourek (nar.1959) podnikl svou první cestu do Jižní Ameriky až ve svých 44 letech a ihned si tento kontinent zamiloval. Jeho obyvatele, přírodu, podnebí i trochu toho nebezpečí. Je odpůrcem plánování cest: \"Osud to udělá za mě a lépe.\" \r\nTato kniha pojednává o jeho třetím putování po tomto kontinentu. Cesta trvala přes 8 měsíců, převážně na motocyklu. Díky onomu osudu přinesla spoustu dobrodružných zážitků a veselých i smutných setkání. (Založil/a: Jarin)

Petr Macourek Petr Macourek
*1959

Lucielle
  4. 8. 2012, 8:01
Skvělá kniha, milovníkům cestování a motorek mohu jen doporučit. Obdivuju autora, jak se v některých situacích vůbec nenechal vyvést z míry a jak byl odvážný :-) Jeho nenucenost, pohoda a upřímně, v některých pasážích i absolutní zráta pudu sebezáchovy mě přiváděly na vrchol literárního blaha :-D Já být na jeho místě, tak se několikrát strachem podělám :-D Palec nahoru Petře, je obdivuhodné, že jsi takovou cestu přežil bez újmy na zdraví.