Indonésie - Jak ji pozná málokdo

Indonésie - Jak ji pozná málokdo

Euromedia Group - 2010
ISBN: 978-80-242-2732-0

Euromedia Group (2010) 978-80-242-2732-0 208

Indonésie je země mnoha národností, náboženství a jazyků, země zajímavé a neobvyklé kultury, zvyků, tradic a složité historie, a tak láká mnoho cestovatelů, které přitahuje prostředí tolik odlišné od toho našeho. Veronika Škvárová, autorka této knihy, rok studovala indonéštinu ve městě Jogjakarta a ve volném čase cestovala po celém souostroví. Poznala tedy Indonésii a její obyvatele důkladněji než běžný turista a všímá si jak jejích krásných a poutavých stránek, tak problémů a negativních jevů. Díky tomu vznikl poutavý cestopis, který poslouží každému, kdo by se chtěl do Indonésie vypravit, ale i čtenářům, kteří si prostě rádi čtou o exotických zemích. (Založil/a: linhartka)

Ivana Sobotková
  25. 9. 2016, 9:32
Ráda si občas přečtu nějaký ten cestopis,a tohle nebyla vyjímka,i když pochybuji,že se někdy do takového státu někdy podívám,já která se tak bojí lítání:)