Koncovka

Poprvé vydáno celosvětově: 1989

Perseus - 1998
ISBN: 80-86030-60-1

Perseus (1998) 80-86030-60-1 502

Jen oni mají sílu ovládat druhé. Po celá léta ji v sobě hromadí a nemilosrdně využívají ve svůj prospěch a bojují mezi sebou… Protože jen absolutní vítěz může ovládnout vše. Hororový román s vynikající zápletkou o skupině čtyř duševních upírů a jejich snaze o ovládnutí jeden druhého. O člověku, který se je snaží zastavit. Děj začíná v koncentračních táborech za druhé světové války a skáče od jednoho období minulosti všech čtyř postav až do přítomnosti. Kniha rozpracovává a rozšiřuje stejnojmennou povídku a vyšla ve třech dílech pod názvy Zahájení, Střední hra a Koncovka. (Založil/a: Tanmut)

ondrasek
  28. 6. 2016, 8:46
Konečně jsem po více než půl roce od Střední hry dostal do ruky poslední díl Hladových her. A páč jsem tam měl takto dlouhou pauzu, většinu děje a hlavně postav jsem zapomněl a horko těžko pak chytal rozjetý vlak. No, nakonec jsem ho jakžtakž chytnul, ale stálo mě to dobrou stovku stránek.
Ale ke knize - je výborná, tedy minimálně její konec. To, co se dělo na ostrově... nebudu spoilovat, ale tady jsem si obrovsky pošmák.
Hazakiros
  1. 11. 2013, 21:18
Završení trilogie Doba mrchožroutů nenechá snad nikoho na pochybách, Že se jedná o skvělé dílo vynikajícího autora. Není snad třeba dodávat, že stojí za přečtení.