1001 otázek a odpovědí

1001 otázek a odpovědí

Svojtka & Co. - 2005
ISBN: 80-7237-785-X

Svojtka & Co. (2005) 80-7237-785-X 190

Velká ilustrovaná encyklopedie. 1001 Otázek a odpovědí: -Jak se vytváří umělý déšť? -Jak je možné, že z oblohy prší žáby a ryby? -Co jsou pyroklasty? -Kdo jsou domorodci? -Jak víme, čím jsou tvořeny hvězdy? -Co je biodiverzita? Všechny tyto otázky - a stovky dalších - jsou zodpovězeny v této fascinující knize. Kniha je rozdělena na tři části: počasí a podnebí, svět kolem nás a vesmír. Tyto části jsou dále děleny podle jednotlivých témat. Bohatě ilustrovaná kniha, která obsahuje stovky fotografií, speciálních ilustrací, diagramů a tabulek. Najdete zde také slovníčky s odbornými termíny a rejstřík s více než 1500 odkazy. 1001 Otázek a odpovědí je perfektní pomůcka pro tvorbu školních projektů. Klade neodbytné otázky a předkládá čtenáři tisíce neobvyklých skutečností o našem vesmíru. 1001 Otázek a odpovědí je fascinující příručkou pro celou rodinu.
zdroj: bux.cz (Založil/a: linhartka)