Skautskou stezkou

Skautskou stezkou

Podtitul: Základní příručka pro skauty a skautky

Junák - 2001
ISBN: 80-86109-60-70

Junák (2001) 80-86109-60-70 405

Základní příručka pro skauty a skautky, která je bezpečně provede po jejich skautské stezce. Velmi dobře sestavená příručka, která obsahuje vše, co jen může skauta zajímat - od vysvětlení základních reálií skautského života, přes stupně skautské zdatnosti, táboření, orientaci, signalizaci a šifrování, různé dovednosti a rukodělné práce, sport, první pomoc, poznávání přírody, poučení o občanství a historii České republiky až po skautské ideály a historii skautingu. (Založil/a: Bivoy)

Bivoy
  13. 6. 2011, 17:57
Tahle knížka mi pomohla jak ve skautingu, tak mimo něj. Je plná skvělých návodů, nápadů a praktických informací. Např. historie je zde tak skvěle zpracovaná, že jsem ji dokonce použila při učení se do školy. Použila jsem také návod, jak si vlastnoručně svázat deník, naučila se zde šifrovat všemi možnými způsoby a našla i několik textů k zamyšlení. V knize navíc nenajdete snad ani jedinou stránku bez ilustrace nebo fotky a celkově je kniha výborně graficky zpracovaná.