Růžový víkend

Originální název: A Whole New Light

Ikar - 2009
ISBN: 978-80-249-1212-7

Ikar (2009) 978-80-249-1212-7 156

Cyn McCallová, mladá atraktivní žena, přišla před časem o manžela, kterého hluboce milovala, a se svou ztrátou se dosud nevyrovnala. Stejná rána postihla i její matku, ale ta v sobě sebrala sílu jít dál. Našla si nového partnera, s nímž je šťastná, a chce se za něj provdat. Snaží se svoji dceru přesvědčit, že i truchlení by mělo mít svůj konec. Její názor sdílí také Worth Lansing, bývalý nejlepší přítel a obchodní partner Cynina manžela, který mladou ženu miluje. Když ji pozve na společný víkend v Acapulku, Cyn se musí rozhodnout, jestli chce strávit zbytek života vzpomínáním na mrtvého manžela, nebo zkusí začít úplně znovu... (Založil/a: Martina)

Kulekunka
  1. 8. 2012, 0:42
Jednoduchá a "rychlá" romantika. Je to jedna z těch knížek od Brownové, která nemá moc stránek ani závratný detektivní příběh nebo složitou zápletku. Ale někdy v jednoduchosti spočívá celá krása - a to tu přesně platí. Nenáročné čtení na deštivé dopoledne (víc času k přečtení není třeba) - čte se jedním dechem.