Žoldnéři fantasie - Dálnice ke všem čertům

Žoldnéři fantasie - Dálnice ke všem čertům

Straky na vrbě - 2011
ISBN: 978-80-87364-18-5

Straky na vrbě (2011) 978-80-87364-18-5 228

Co čeká milovníky žánru v tomto ročníku? Benzín je krví dálnice; chlemtají ho čtyřkolá monstra, která udržují život této tepny. Pod městy, kam dálnice vedou, se rozlézá krevní oběh vodovodů, který tepe životem, a v něm i ledacos jiného... Městy, kudy kráčel všeničivý bůh torze, který dal vzniknout sirénám. Do jiného takového města přijede osamělý střelec, aby pomohl mladé dámě v nesnázích... A tak bude i čtenář s postavami procházet městy, jež jsou jako labyrinty, aby nakonec stanul v nejstarším ze všech Labyrintů tváří v tvář ohyzdné rohaté bestii. Na své pouti potkáte to, i mnohé další! (Založil/a: Lonwenien)

Zlatokrt
  16. 4. 2012, 21:36
Bylo to povětšinou čtivé. Některé povídky byly originální a líbily se mi (zejména hned ta první, i přes otevřený konec mě docela oslovila také třeba "Kdo se bojí mauší"), jiné nebyly můj šálek čaje, ale přesto uznávám jejich kvality (zejména povídka se sirénami a okrajovými zeměmi). Největším zklamáním pro mě byla "čajová růže".