Skandál

Ikar - 2008
ISBN: 80-249-0069-6

Ikar (2008) 80-249-0069-6 429
Ikar (2002)

Studentku Jade přepadne jednoho deštivého večera trojice výtržníků. V hrůze ze skandálu a pod tlakem předpojaté provinční morálky uteče zoufalá dívka z domova. Bolestné vzpomínky na město Palmetto, ovládané zámožnou rodinou Patchettových, ji však pronásledují dál. Zkaženému milionářskému synkovi a jeho kamarádům nikdy neodpustí odporný čin, který tak zásadně změnil její život. Po letech se Jade vrací se synem do rodného města jako úspěšná podnikatelka s úmyslem vybudovat zde textilní továrnu a nabídnout práci většině obyvatel. Pomstí se těm, kteří jí kdysi ublížili? Najde konečně lásku? (Založil/a: Martina)

MiriamBlahova
  3. 12. 2015, 14:23
Fajn kniha. Lehčí počtení, předvídatelné, ale příjemné a zábavné. Bavil mě především návrat Jade do rodného města, kdy se mění na bezcitnou, cílevědomou ženu s jediným cílem - POMSTA! Je neohrožená, suverénní a je v tomto díle cítit obrovská dávka emancipace. Romantické a lechtivé scény pak podkreslují celkový kontext příběhu.
Ivana Sobotková
  25. 9. 2016, 9:36
Moje první knížka,kterou jsem od Sandry Brown přečetla:),knížka se lehce a snadno čte,jsou zde jak smutné osudy,i když hlavní hrdince to co zažila vůbec nezávidím a nepřeji nikomu. Někomu může být kniha hodně předvídatelná,což si myslím,že od začátku jde poznat,ale není nad to si ji přečíst do konce:)