Žiju, jak dýchám - Změňte svůj život pouhým dechem

Žiju, jak dýchám - Změňte svůj život pouhým dechem Originální název: Perfect breathing

Metafora - 2010
ISBN: 978-80-7359-235-6

Metafora (2010) 978-80-7359-235-6 298

Převratné, ale neuvěřitelně jednoduché. Změňte svůj život pouhým dechem…
Dýchat je přece naprosto samozřejmé, umíme to všichni už od narození a není se na tom co učit. Myslíte si to taky? V tom případě vás tato kniha vyvede z omylu.
Její autoři vás krok za krokem seznámí s tím, jak je správné dýchání pro nás důležité, a také vás tomu nejlepšímu způsobu naučí. Uvidíte, že správný dech může ovlivnit téměř všechny oblasti vašeho života – od celkové pohody až po pracovní výkonnost a zdraví.
Příběhy „mistrů dechu“, ať už jsou to horolezci, jogíni či lékaři, vám přiblíží tajemství tohoto oboru. Praktická cvičení, srozumitelně popsaná a podaná, vám pak nezaberou víc než 20 minut denně, ale žít z nich budete ještě dlouhé roky. Zbavíte se stresu, budete spokojenější, zdravější a šťastnější – a už nikdy se neocitnete „u konce s dechem“. A to už přece stojí za to. (Založil/a: ssuva)

avenue
  3. 8. 2012, 15:05
Po přečtení této knížky se mi život nezměnil, jen si člověk to dýchání začne víc uvědomovat, a je opravdu důležité. Dočetla sem se tu spoustu věcí, které sem doposud nikdy neslyšela. Pomohlo mi to bojovat se stresem a strachem.