Snídaně v posteli

Ikar - 2005
ISBN: 80-7176-840-5

Ikar (2005) 80-7176-840-5 159
Knižní klub (1998)

Sloan Fairchildová, která prožila bolestné zklamání v lásce, se domnívá, že už nikdy nedokáže dát své srdce nějakému muži, a proto se plně soustředí na vedení elegantního penzionu v San Francisku. To se však rázem změní, když ji nejlepší přítelkyně požádá, aby u sebe ubytovala jako hosta jejího snoubence Cartera Madisona, autora úspěšných románů, který chce ještě před svatbou dokončit nejnovější knihu a hledá trochu klidu a pohody. Že ho od prvního okamžiku bude přitahovat majitelka penzionu - a on ji -, je to poslední, co by očekával. Dny ubíhají a Sloan potlačuje city, které v ní probouzí hezký, znepokojivě vnímavý muž, snaží se ovládat a nesnít o tom, co nikdy nemůže mít. Když však dá Carter najevo, jak nesmírně po ní touží, musí Sloan bojovat proti vlastní touze: touze být aspoň jednou opravdu milována. Zmítá se mezi prudkým citem a snahou nezradit přítelkyni a stojí před rozhodnutím: buď zvolit prchavou lásku a pak ji navždy opustit, nebo za ni bojovat a získat všechno. (Založil/a: Martina)

chrispe
  11. 11. 2014, 20:56
Přiznávám bez mučení, že posledních třicet stran jsem spíš prolistovala, než přečetla. Už mi to přišlo jako ztráta času. Bylo mi jasný, že tenká kniha od Brownové = kniha o sexu a v podstatě o ničem jiném, ale že to bude příběh jak z pera náctileté slečny fascinované bradavkami... to mě fakt nenapadlo.
maurarita
  6. 8. 2015, 17:51
Jednoduché a nijak náročné čtení ,není moc silná takže děj není nijak závratný , na dlouhé večery je to dobré
Kulekunka
  1. 8. 2012, 0:42
Jednoduchá a "rychlá" romantika. Je to jedna z těch knížek od Brownové, která nemá moc stránek ani závratný detektivní příběh nebo složitou zápletku. Ale někdy v jednoduchosti spočívá celá krása - a to tu přesně platí. Nenáročné čtení na deštivé dopoledne (víc času k přečtení není třeba) - čte se jedním dechem.
Illaa
  28. 6. 2013, 11:07
Naprosto nezáživná kniha, která naštěstí nezabrala tolik času. Bohužel to byla první kniha, kterou jsem od Sandry Brown četla a teď se mi do dalších jejích děl moc nechce, ač jich doma máme požehnaně. Snídaně v posteli podle mého názoru úplně postrádala zápletku. Vše, co se tam událo bylo průhledné a jasně směřovalo k jednomu cíli - přeslazené romanci, kde sice nebyla nouze i o choulostivé pasáže, které ale už po čase nikoho nepřekvapily. Také mi tam vadilo, že jediné, co tam bylo dopodrobna popisované bylo jen citové rozjímání hrdinky, které se neustále opakovalo, namísto např.krásné krajiny atd.
barus.horn
  21. 9. 2014, 11:02
Tuto knihu jsem nemohla přelouskat. Záživný děj se odehrává až od půlky knihy. Spousta omáčky kolem hlavní zápletky. Pro mne tato kniha byla nudná.
Dixiee
  10. 9. 2012, 20:12
Přečetla jsem během svého život už řadu knih, které se dají označit pojmem červená knihovna, ale nevzpomínám si, že by některá z nich byla tak přihlouplá. Chování hrdinů se mi zdá prazvláštní, jejich reakce a emoce ještě víc a konec byl tak nějak předvídatelný. Přesto, že jsem již od této spisovatelky četla i jiná díla, tohle pro mě bylo naprostým zklamáním.