HarperCollins - 2016
ISBN: 978-83-276-1547-3

HarperCollins (2016) 978-83-276-1547-3 352
Harlequin (2011) 978-83-238-7394-5 352

Noční směna Cilla O’Roarkeová je moderátorkou rockové rozhlasové stanice, která žije se svou mladší sestrou Deborah, neboť tragicky přišly o oba rodiče – matka policistka a otec právník byli zastřeleni při výkonu povolání. Když Cille začne pravidelně volat anonym s výhrůžkami, že ji zabije, dostane jako bodyguarda detektiva Boyda Fletchera, s nímž se postupem času sblíží. Bojí se však citově vázat na člověka s tak riskantním povoláním… Noční přízrak Deborah po studiu práv nastoupila jako prokurátorka a právní systém pro ni znamená téměř tolik jako vlastní etické zásady. Proto ji vyvede z míry, když se zamiluje a zaplete se dvěma muži najednou. Jedním z nich je bývalý policista Gage, druhým je tajemný noční přízrak, nazývaný novináři i obyvateli města Nemesis. A ještě ke všemu se snaží vyřešit případ, kdy jí jde o život… (Založil/a: Barborelka)

Nora Roberts Nora Roberts
*10.10.1950

Bloodym
  10. 12. 2013, 12:31
Dva příběhy, dvě sestry. Detektivní příběhy, ve kterých skoro jako vždy autorka dokáže překvapit rozuzlením.
koki.veru
  21. 1. 2014, 20:23
Velmi zajímavé dva příběhy o dvou sestrách. Druhý příběh se mi tedy líbil víc, byl napínavější se zajímavější zápletkou.