Sbohem, Charleston 2

Sbohem, Charleston 2 Originální název: On Leaving Charleston

Gemini - 1993
ISBN: ISBN 80-7161-062-3

Gemini (1993) ISBN 80-7161-062-3 362

Druhý díl Sbohem, Charleston je příběhem již dospělé Garden, která se provdala za milionáře Sky Harrise. Naplno užívá život a přepychu. Cestuje s manželem po světě, je středem každé společnosti. Radost ze života jí však kalí přítomnost tchýně Vicky, která nenávidí svoji snachu a všemožnými intrikami zasahuje do jejího soukromí. Nešťastná Garden nakonec stejně jako její matka hledá naplnění svého života ve výchově dcerky Helen a vrací se s ní tam, odkud jako dítě i s matkou uprchla - do rodného Charlestonu. (Založil/a: I.Zi...)

D.-e.-e.-
  27. 9. 2015, 22:37
Bravurní, uchvacující, silné! Příběh, postavy, charaktery, veškeré návaznosti a souvislosti série byly detailně propracovány tak, aby do sebe bezchybně zapadaly jako dílky PUZZLE. Nepostrádalo to nic! Klela jsem, ztrácela nervy, tajil se mi dech... Ještě teď jsem toho všeho plná. Nechápu, že tato série ležela zapomenutá v prachu skladu knihovny, namísto čestného místa návštěvníkům na očích, které by si bezpochyby právem zasloužila.
1307_A_0507
  17. 3. 2013, 20:32
Knihu jsem četla už dávno, ale do teď občas vzpomínám na její příběh. Je to velmi poutavý příběh ženy, která je od dětství až do dospělosti neustále pod něčí kontrolou. Pořád jí někdo určuje, co má dělat, jak se má oblékat a chovat, až toho nakonec má dost a konečně se začne "hledat".