Večeře v horách

Originální název: Send No Flowers

Ikar - 2003
ISBN: 80-249-0149-8

Ikar (2003) 80-249-0149-8 197

Televizní reportérka Tiel cítí příležitost: zmizela dcera multimilionáře Sabra. Jenže spíš než o únos jde o útěk; Sabra čeká se spolužákem Ronniem dítě a bojí se otce. Tiel se vydá po stopě mladého páru, stane se svědkyní dramatických událostí a navíc se seznámí s mladým lékařem. V napjaté situaci přehodnocuje své priority a poznává nový cit. Přeložila Věnceslava Lexová. (Založil/a: Martina)

Adri-Anna
  19. 8. 2014, 20:53
Ej tak tohle byl opravdu hloupý příběh :-( Tajná choroba, která se nakonec ani neobjevila, pcheee. Dokonce jsem uvažovala i nad tím nejhorším hodnocením :-D
maurarita
  5. 9. 2015, 13:48
Romantická kniha na dlouhé večery ,nechybí krásný příběh , spousta lásky a i intimní chvíle hlavních hrdinů.
barus.horn
  21. 9. 2014, 11:06
Tato kniha se mi líbila. Napsaná jednoduše a i humorně. Krásný příběh osamělé matky 2 synů. Navíc je zde malinké propojení postav Sloan a Cartera z knihy Snídaně v posteli. Kladně hodnotím především krásný popis intimních chvil hlavních chrdinů.
Veroniika
  21. 12. 2011, 21:06
Moc hezká romantická knížka. Sice na začátku víte jak skončí, ale proč si občas takovou klasiku nepřečíst :)