Holky na hlídání

Holky na hlídání

Alpress - 2008

Alpress (2008)

Kiley jednou viděla oceán a od té doby chce být oceonágrafkou.Její rodiče nemají moc peněz a tak si to nemůže dovolit.Naskytne se ji příležitost zůčastnit se reality show Platinová chůva kde hlavní výhra je práce chůvi pro rockovou hvězdu Platinu.Po pár natočenejch dílejch je show zrušena.Kiley to mrzí že se musí vrátit zpátky domů.Zachová se hezky k Platininý dceři Serenity a ona ji práci dá.Není to lehké.Serenity je 8 a je rozmazlená.Sid 10letý kluk kterého zajíma jen karetní hra a starší syn kterého z důvodu letního tábora neměla šanci poznat.
Lydia žije s rodiči v pralese.její rodiče jsou doktoři a po otcově infarktu se rozhodly opustit bohatý přepichový život a odjet do pralese léčit nemocné.Lydia to tam má ráda ale nejradši by byla ve městě v tom ji její teta požádá aby se za ní přestěhovala do Los Angeles.Je tenisová reportérka a lesba.Se svojí partnerkou tenisovou trenérkou má z umělého oplodnění dceru a syna.Lydia tedy opustí prales a odstěhuje se k nim aby hlídala jejich dvě ratolesti.Mají velice přísný režim co smějí a co ne.
Esme je mexičanka a žije v laciné čtvrti plné gangů.Ona sama dřív do jednoho patřila.Její přítel Junior také do jednoho patřil ale později odešel ale i přesto má veliký respekt.Její rodiče pracují u bohatých lidí.Když je jednou přijede vyzvednout nabídnou ji práci chůvy.Zrovna si adoptovaly dvě holčičky z Kolumbie a nerozumí jim ani slovo.Esme umí anglicky i španělsky.S holčičkami si velice rozumí.I s jejich starším synem Jonathanem který ji pozve na párty kam vezme i své nové kamarádky Kiley a Lydii s kterýma se seznámila u bazénu.U bazénu také potká Lydie Evelyn chce aby pro ni pracovala.Dá ji větší plat.V hlavě se ji zrodí nápad že by si mohly udělat mensí agenturu na zařizování chův.Tedka jen co na to holky? (Založil/a: Lassinka)

Melody Mayer Melody Mayer

Luciferka
  1. 10. 2012, 13:30
Tuto knihu jsem četla dávno. Nebyla pro mě nejlepší knihou, ale také ne tou nejhorší. Každopádně přečíst si ji není špatné :)
Kika Čelináková
  23. 11. 2016, 20:01
Kniha se mi moc nelíbila, přečetla jsem pár prvních kapitol, ale vůbec mě nenadchla. Doufám, že se k ní někdy vrátím, ale teď bude mít místo na mé poličce