Holky na hlídání - kamarádky do deště

Holky na hlídání - kamarádky do deště

Alpress - 2008

Alpress (2008)

Esme,Kiley a Lydia pořád hlídají děti.Lydia nedodžuje výchovný plán dětí.Anyu jejich druhou matku to hrozně rozčiluje.Jenže děti nic nebaví a ona to chce změnit.Martinu vezme na břišní tance a to se ji velice zalíbí.Po tanci si zajdou na koktejl.Martina nesmí mléko,je prý na něj alergická.Několikrát dětem lydie dala mléko a nic se jim nestalo.Oběví se tam Anya a vynadá ji.Jima naučí oběvovat brouky.Celé Los Angeles žije přípravama na modní událost FAB a druhý den charitatvním večírkem na ukončení FAB.Billy pohledný kluk s kterým se Lydia seznámila tak pomáhá a tak vždycky když se spolu mají nejlíp je odvlečen něco předělávat.
Esme si nemůže vybrat mezi Juniorem a Jonathanem s kterým začala spát.Junior ji řekne že si musí vybrat ve kterém světe zůstane a že chce aby odešla a vážila si že muže pracovat a dostat se ze špatné čtvrti.Myslí si že Jonathan ji jen využil protože se pořád okolo něj motá Mackenzii jeho bývalá přítekyně.V noci za ní příde aby si to vyříkaly a v tom tma příde i jeho nevlastní matka Diane ,její zaměstnavatelka.Začne ji poučovat o zakázaných pánských návštěvách .Jonathan ji řekne že si spolu začly.
Kiley se stýká s modelem Tomem veme ji na párty k jedné modelce.V televizi se dozví že nechce zpřístupnit pláž u svého domu prostým lidem a tak se připojí k demonstraci.Na závěrečné párty na lodi se setká s onou modelkou a ta ji opovrhuje ze o ni nic neví at nedemonstruje.Kiley se omluví.Tom se ji zastane.Vyzná ji lásku.V tom ji volájí Platiny děti,ty které hlídá.že Serenity má vyrážku,Sidovi řekne at zavolá záchranku.Než se tam dostane Kiley je tam policie a sociálka.Děti si odvezou.Platinu odvezou na policii.Kiley přichází o místo.NEví kam má jít odstěhovat se zpátky domů nechce .U Toma v hotelu také být nechce.Esme ji nabídne pokojík u jejího kamaráda Jorge. (Založil/a: Lassinka)

Melody Mayer Melody Mayer

Luciferka
  1. 10. 2012, 13:31
Tuto knihu jsem četla už dávno, ale vím, že když jsem měla díl první chtěla jsem dát šanci tomu druhému :)