Au pair: léto začíná

Au pair: léto začíná

BB art - 2007
ISBN: 978-80-7341-963-9

BB art (2007) 978-80-7341-963-9 270

Rodina Perryových si na léto najme tři au-pair - hodnou venkovskou Maru, Elize, která díky finančním problémům zaviněnými otcem musela nedobrovolně opustit bohatý svět a brazilskou Jacqui, která chce najít svojí ztracenou lásku Luca.
Elize tají před svými kamarády že je au-pair. Chodí na večírky, kam jednou veme i Jacqui a ta narazí na svojí lásku Luca a tak odejde k němu. Začnou se zase stýkat. Jacqui má plnou hlavu jen Luca místo aby se starala o děti. Skoro všechna práce zbývá na hodné Maře. Ta docela pokukuje po starším synovi Ryanovi a on po ní.
Každá je jiná a přece jen se z nich stanou během léta nejlepší kamarádky... Léto je u konce a každá se vrací domů bohatější, zkušenější a rozumnější. (Založil/a: Lassinka)

Kůstka
  22. 5. 2012, 14:01
Taková ta knížka o rozmazlenejch americkejch holkách se strašně velkou šatnou a kabelkama a botama od všech možnejch návrhářů světa.. Oddechovka. :)
Luciferka
  1. 10. 2012, 13:27
Tuto knížku jsem četla dávno, ale celkem se mi líbila. Sice zde vystupovalo snobství, ale proč ne? :)