Závist

Originální název: Envy

Ikar - 2003
ISBN: 80-249-0256-7

Ikar (2003) 80-249-0256-7 462

Marisa je šťastná: za muže má svou velkou lásku, úspěšného spisovatele, podílí se s ním na vedení renomovaného newyorského nakladatelství... Jediným mráčkem na jasném manželském nebi je nenaplněná touha po dítěti. Jednoho dne ji zaujme nový rukopis knihy, podepsaný pouze iniciálami. Pátrá po autorovi a netuší, že uvede do pohybu události, na jejichž konci mají být nevinní zproštěni viny a viníci po zásluze potrestáni, ani to, že hlavní roli v podivném dění bude mít právě ona. Přeložila Jiřina Stárková. Váz., 464 stran, 12,5 x 20 cm Sandra Brown se narodila v Texasu. Po studiu angličtiny a literatury vystřídala řadu profesí. K psaní ji přivedla náhoda - výpověď ze zaměstnání. Po úspěchu prvních knih se rozhodla věnovat výhradně literární tvorbě a dnes její dílo zahrnuje desítky bestsellerů. Je drži- telkou řady prestižních ocenění. V Ikaru vyšlo čtrnáct jejích románů. (Založil/a: Martina)

maurarita
  2. 9. 2016, 20:27
Moc hezká. kniha dobře.se čte , úspěšná a krásná Marisa má vše ale bohužel nemůže mít děti .........
marr13
  11. 2. 2012, 18:11
Velice pěkná kniha.Dobře se čte.Děj je poutavý,ale docela předvídatelný.Není to žádná sladká romantika.Vřele doporučuji.