Mlha

Rodiče - 2004
ISBN: 80-86695-37-9

Rodiče (2004) 80-86695-37-9 246
Růže (1977)

Nepříznivé počasí, hustá mlha a hlavně nezodpovědnost a přecenění vlastních schopností je příčinou dopravní nehody s tragickými následky na dálnici. Nehoda zasáhne svými důsledky do života i rodinného mikrosvěta každého z přímých i nepřímých účastníků a dává autorce dostatek příležitosti, aby detailně a zdařile vykreslila jejich psychologické portréty.

Známá autorka detektivních románů sleduje osudy, vinu a zbabělé i čestné jednání účastníků hromadné autohavárie. (Založil/a: al-ma)

Neli.studentka
  15. 12. 2014, 6:28
Kniha mě velmi mile překvapila! Nenápadná knížečka se velmi dobře četla a její koupě rozhodně nelituji. Zajímavá situace a skvěle vykreslené postavy popisují příběh, který se může stát vlastně každému.
olla
  6. 12. 2013, 22:37
výborně popsaná autohavárie a hlavně její následky. Všichni účastníci havárie se s ní nějakým způsobem musejí vyrovnat, což se autorce povedlo na jedničku.
kothe
  5. 1. 2014, 0:04
Náhodná koupě nenápadné šedé knížky byla dobrým rozhodnutím.
Psychologie postav je tak uvěřitelná, že vás donutí přemýšlet, jak byste se zachovali na jejich místě.