Léčení syrovou stravou

ISBN: 80-88809-88-6

Eko-konzult (2010) 80-88809-88-6 138
Eko-konzult (2008)
Eko-konzult (2003)

Kniha je určena pro zájemce a příznivce metod alternativní medicíny, racionální výživy, zdravého způsobu života a léčení přírodními prostředky (Založil/a: Clareee)

#zdraví

whack
  22. 2. 2015, 13:17
Surová strava je pre mňa veľká výzva, no asi najväčší problém pre mňa sú peniaze. Jesť na kilá surovú stravu je nákladné, najmä orechy, zelenina a ovocie, aj keď autorka v knihe tvrdí že nie je - ale je! Zčasti problém vyriešim na svojej záhrade, kde mám permakultúrne sadeničky. Druhým problémom je čas - ako na prípravu jedla, tak aj na samotné jedenie. Pri mojej polhodinovej obedňajšej prestávke nemám šancu zjesť napr. zeleninovú misu, a už vôbec nie ju chystať. Knižka obsahuje hlavné informácie o zásaditých a kyselinotvorných potravinách, o výžive, o tom, ako jesť, čo jesť a kedy (to) jesť. Hovorí však najmä o zelenine, ovocí a obilninách, no o rastlinách, ktoré si môžeme natrhať na lúke v lese, sa tu nedočítame.