Létem políbená

Létem políbená Originální název: Létem políbená

Víkend - 2011
ISBN: 978-80-7222764-8

Víkend (2011) 978-80-7222764-8 304

Něco končí, něco začíná. Jednu školu vystřídá škola druhá, po první lásce přijdou lásky další, některá přátelství zůstávají, jiná končí a objevují se noví kamarádi a známí... Čtyři roky strávené na střední hotelové škole jsou pro sympatickou Jarku, hlavní hrdinku nového románu, už minulostí, navazující studium na vyšší odborné škole se zdá začátkem června budoucností prozatím hodně vzdálenou a tři měsíce prázdnin na dosah ruky. Jarka je tráví pracovně – v kempu, kde šéfuje její otec, je takovou „holkou“ pro všechno. Z původních plánů, jak si tři nejsladší měsíce v roce užije se svým klukem, dost bolestivým způsobem sešlo a náhlá svoboda jí zase takovou radost nepřináší, spíš ji zaskočí. Neví, zda má velkoryse odpustit či udělat za předešlým vztahem tlustou čáru a začít dohánět to, co zanedbala, příležitostí je v kempu i v jeho okolí nečekaně hodně a ti kluci, co kolem brousí, by stáli za prázdninový hřích! (Založil/a: Novians)

Plue
  10. 10. 2016, 11:56
Slabší kniha. Nic moc se v ní nedělo, hlavní zápletka byla až příliš předvídatelná. Postav se v románu vyskytovalo málo a ani jsem si je nijak zvlášť neoblíbila.
Wajny
  7. 10. 2014, 22:13
Trochu slabší knížka,děj by se měl dopilovat, na konci jsem čekala pořádnou rvačku :-) Chyběli mi tam nějaké výraznější postavy. 3*
lennyd
  1. 1. 2013, 20:51
Tato mi přišla trochu slabší, ale možná to bylo tím, že pointa byla jasná skoro od začátku, a zbytek je jen takovej balast pro obveselení okolí (a dodržení počtu stránek). Taky mi přijde, že co se týče příběhů, tak jsou novější knížky slabší. A nebo my jsme starší a rozumnější (i když na to bych moc nesázel) :)
Ssimus
  2. 1. 2012, 20:54
Jako dárek k Vánocům jsem z téhle knížky byla nadšená. Zrovna nedávno jsem si četla obsah a zdál se mi dost dobrý. Ale musím říct že mě knížka celkem zklamala. Nevím proč, ale přišlo mi, že nemá pořádný děj (kromě vnitřního dilema hlavní hrdinky). Četla jsem a četla a čím stránek ubývalo, čekala jsem na něco zajímavého, ale nějak jsem se nedočkala.