Pořád mi pijou krev

Pořád mi pijou krev Originální název: Still Sucks to Be Me

Alpress - 2011
ISBN: 978-80-7362-897-0

Alpress (2011) 978-80-7362-897-0 296

Stát se upírkou není žádný med - přijdete o školní večírek, dostanete domácí vězení i v den vlastního pohřbu, a dokonce se musíte dívat na to, jak si to váš kluk George rozdává s nejlepší kámoškou... tedy bývalou! Ale zase tak otravné to není - Cameron, můj nový upíří kamarád, je totiž víc cool a hezčí než George! (Založil/a: Barborelka)

Kimberly Pauley Kimberly Pauley
*1973

Lucianna
  20. 8. 2015, 22:23
Druhý díl se mi taky moc líbil a možná o kousek více, než ten první. Musím souhlasit s komentářem od uživatele Diee, protože tam vážně nic takového nebylo! Prostě jsem se těšila na nějké to drama, kde nejlepší kamarádka spí s jejím přítelem a ono nikde! Taky to skončilo otevřeně, jako by to mělo nějaký pokračování a to jsem hned koukala na goodreads, jestli náhodou není třetí díl a není jen přeložený u nás a ono nic! To mě autorka teda vytočila.
Diee
  12. 7. 2011, 10:07
Je to pekná knižka, ale nevím když na obalu bylo napsáno, že: "musíte sledovat jak si to vaš kluk Georg rozdává s vaší nejlepí kamarádnou...tedy bývalou" a přitom v knížce nic takového nebylo. Tak nevím co to má znamenat...ale jinak pohodová knížka.