Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Totalitní světovláda

47%
2 3
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Totalitní světovláda

Nejnovější vydání:
Eko-konzult - 2002
ISBN: 8089044387
Počet stránek: 206
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 1x v oblíbených
v přečtených 8x v přečtených
v knihovně 3x v knihovně
k přečtení 2x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Eko-konzult (2002) 8089044387 206

Dne 4. listopadu 1998 otřásla Českou republikou naprosto nečekaná aféra. Aféra, která otřásla jak českými státními orgány, tak samotnou vládou USA. Toho dne byl totiž v České republice oficiálně odhalen koncentrační převýchovný tábor. Tento koncentrační tábor byl zřízen orgány USA v únoru 1998 na odlehlém místě, asi 10 kilometrů severozápadně od Brna v lokalitě nazvané Jelenice. Do roku 1993 se na území USA nacházelo již 43 koncentračních táborů. Dnešní situace je neznáma. "Nacisté v Německu přišli nejprve pro komunisty, ale já jsem se neozval, protože jsem nebyl komunista. Pak přišli pro Židy, ale já jsem se neozval, protože jsem nebyl Žid. Pak přišli pro odboráře, ale já jsem se neozval, protože jsem nebyl odborář. Přišli pro katolíky, ale já jsem se neozval, protože jsem byl protestant. Nakonec přišli pro mě, ale nezbyl už nikdo, kdo by se mohl ozvat." (Založil/a: whack)

(více)  

Štítky

více  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

whack
  12. 4. 2014, 14:53
Asi najkontroverznejšie konšpirácie zo všetkých, zhrnutie: identifikačné karty – špionáž; čiarkový kód – otroci v totalitnom systéme; mikročip – mozgy ľudí riadené z jedného svetového centra; psychologické zbrane – technológie ovládania mozgu; testovanie drog na ľuďoch – získanie kontroly nad vedomím ľudstva; fluór a očkovanie – povinný jed pre ľudí; psychiatria – ovládanie ľudského myslenia; výroba otrokov – psychochirurgické zmeny vzorcov správania; únosy ľudí – obete vládnych pokusov; Area 51 – psychologické a genetické experimenty na ľuďoch; ľudské klony; vládne registre ľudských vzoriek; manipulácia s ľudskou DNA; vedecký rasizmus v USA; HIV a AIDS – najúčinnejšie biologické zbrane vyrobené vládou USA... Teoreticky je všetko z toho možné, či je to tak aj prakticky, to nevie nikto, na konci knihy sú síce vypísané zdroje (použité knihy a iná tlač a dokumenty), no údaje sa nedajú len tak ľahko overiť / vygoogliť. Nie som žiadny fanatik, beriem to samozrejme všetko s nadhľadom, ale pred rokmi, keď som to čítal, si pamätám, ako ma to šokovalo.
Shiva
0%
  24. 5. 2012, 9:13
Absolutní fake. Autorovi zcela chybí jakýkoli informační přehled a navíc zcela záměrně zkresluje objektivní informace a odkazy na zdroje buď zcela chybí, nebo jsou neúplné a v několika případech i vymyšlené. Zcela evidentě jde autorovi jen o zaujetí, za každou cenu senzacechtivých, čtenářů. Nemohu doporuit