Seznam manželů

Seznam manželů

Domino - 2011
ISBN: 978-80-7303-600-3

Domino (2011) 978-80-7303-600-3 350

Lady Gillian Marleyová se nechce vdávat. Nechce, ale musí, protože jinak by se připravila o nečekané dědictví po strýčkovi, které je podmíněno sňatkem před jejími příštími narozeninami. Gillian tak zbývají pouze dva měsíce na to, aby podmínce vyhověla a našla muže, který svolí k formálnímu sňatku. Na jejím seznamu případných manželů se vyjímá jméno hraběte ze Shelbrooku, ale Gillian brzy sezná, že nalákat do manželství z rozumu tohoto přitažlivého, avšak poněkud tajemného muže bude ta nejméně rozumná věc, kterou v životě udělala. Richard Shelton se ovšem nehodlá s formálním svazkem smířit. Vidina obrovského dědictví ho sice láká, ale jako zkušený muž velmi dobře cítí, že mezi ním a Gillian to jiskří – a nechce se mu uhasit doutnající lásku sňatkem z rozumu. Má pouhé dva měsíce na to, aby svou nastávající přesvědčil, že se má stát jeho ženou se vším všudy…, ale pak vyjde najevo dlouho skrývané tajemství a životy obou snoubenců jsou náhle zmítány ve víru skandálu. (Založil/a: Barborelka)