Nejen indigové děti

Nejen indigové děti Originální název: Beyong the Indigo Children

PRAGMA - 2007
ISBN: 978-80-7349-071-3

PRAGMA (2007) 978-80-7349-071-3 214

Mayský kalendář předpovídá na 21. prosince 2012 příchod pátého slunce čili pátého světa. Tento den má být v rámci planetárního vývoje "branou", která otevře lidstvu cestu k novým způsobům života a obzorům poznání. Průchod touto branou má podle dávných tradic zajistit "pátá původní rasa" - nová větev lidského genofondu - jejímž posláním je provést lidstvo vzrušujícími a dalekosáhlými změnami. P. M. Atwaterová v knize Nejen indigové děti osvětluje charakteristické znaky těchto svérázných, výjimečně nadaných "nových dětí" rodících se od roku 1982. Vztah mezi nimi a proroctvími mayského kalendáře a dalších tradic dokládá na pozadí podrobných informací o sedmi vývojových větvích lidstva (poslední dvě se mají teprve objevit) a změn vědomí, jichž jsme v současnosti svědky. Odhaluje souvislost mezi sedmi původními rasami a sedmi čakrami - až nové děti dospějí, otevře se lidstvu přístup k plnému potenciálu páté čakry (čakry vůle). Také poukazuje na zvyšující se inteligenci a dosud nerozvinuté schopnosti nových dětí a poskytuje konkrétní rady, jak tuto generaci lépe chápat a pomáhat jí naplnit její potenciál. Nejen indigové děti je kniha popisující evoluční skok a vzestup na vyšší energetickou úroveň, jimiž právě procházíme a které nás opět posunou o velký krok kupředu. (Založil/a: Magdala81)

P. M. H. Atwater P. M. H. Atwater
*19.09.1937