Rozmary osudu

Harlequin - 2011
ISBN: 978-83-238-7396-9

Harlequin (2011) 978-83-238-7396-9 352
Harlequin (2002)

Psycholožka Hannah by neměla mít s odhadem lidí problémy, v Gideonovi se ale spletla. Před tímto žralokem finančního moře se pokusila podvodem zachránit firmu svého bratra. Na krátkou chvíli měla pocit, že uspěla, o to tvrdší bylo ale probuzení. Gideon si s ní, stejně jako se všemi svými protivníky ve světě velkých peněz jenom pohrával. Pro Gideona byl naivní pokus Hannah ho podvést jenom osvěžením. Stejným, jako by pro něj mohla být ona sama. A uspět u ní by nemělo být tak těžké; od prvního okamžiku se navzájem přitahovali. Čím více se ti dva poznávají, tím více chápou, že věci nejsou takové, jakými se zdají! Gideonovy obchodní úspěchy jenom zakrývají prázdnotu jeho života. A okolo veselé Hannah se stahují jakési tajemné stíny, jež ji ohrožují… (Založil/a: Barborelka)

felisr
  3. 11. 2015, 9:48
Prvních sto stran slibovalo zajímavé čtení, ale pak (s perlami typu "Chci tě, Gideone!") přišel úder do hlavy v podobě zjištění, že se jedná o velmi brakovou harlekýnu, která bohužel klame seriózním vzhledem. Navíc z knížky čiší, že byla napsána už před 30 lety, ale zde v městské knihovně stála hrdě mezi novinkami, tak jsem po ní sáhla. Bohužel, za mě velká ztráta času.