World of Warcraft

Originální název: World of Warcraft: Ashbringer

Crew - 2011
ISBN: 978-80-7449-043-9

Crew (2011) 978-80-7449-043-9 136

Království Loraeronu si snad ani na jeden rok neodpočine. Když zrovna lidé nevyhlásí válku orkům, tak jsou to šiky nemrtvých, které roznášejí na prohnilých kopytech lidská města, anebo tajemná partička bytostí z jiné dimenze, které nechtějí nic menšího, než převzít vládu nad světem. Válka není složena jen z odletujících hlav – válku dělají lidé. A právě osudům rytířů Řádu Stříbrné ruky, který se rozpadá na Bělostný úsvit a Šarlatové křižáky, se věnuje kniha World of Wacraft: Ashbringer. Všechno, co jste kdy chtěli vědět o osudu Azerothu, se v ní dočtete. (Založil/a: Santa666)

JArty
  1. 1. 2012, 21:59
Ačkoliv jsem fanda komiksů, světa Warcraftu, tak mohu dát pouze o hvězdičku víc než jeho černobílým předchůdcům. Děj je velmi zmatený a to i pro znalce světa Warcraft. Hrdina střídá kladnou a zápornou stranu jak ponožky, což je v jednu chvíli dost matoucí a přehršel postav, které mají sloužit k dokreslení děje jsou úplně zbytečné. Takto vysoké hodnocení jsem dal pouze z jediného důvodu a to jak je komiks nádherně nakreslen a to ve více jak 130 stránkách.