Nebezpečná zóna

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Ikar - 2011
ISBN: 978-80-249-1615-6

Ikar (2011) 978-80-249-1615-6 304

Bratři Will a Jeff a jejich kamarád Tom si vyšli do svého oblíbeného baru Nebezpečná zóna, aby se pobavili u skleničky tak jako obvykle. Když si ale všimnou záhadně vyhlížející mladé ženy, jak v rohu osamoceně popíjí martini, troufale se vsadí o to, komu se ji nejdříve podaří svést. Jenže není všechno tak, jak se zdá. I tajemná Suzy má svá tajemství, která ukrývá za zdmi přepychového domu na předměstí. Tři muže spojuje nejen přátelství, ale i rivalita, strach a chtíč… a nyní také jedna žena. Kam až se pro ni odváží zajít? (Založil/a: Barborelka)

Eviickaaa
  3. 6. 2013, 22:03
Nakou tu dobu mi ležela v knihovně, a moc se do ní nechtělo, ale nakonec jsem ji vylovila a kupodivu mě překvapila. Všechno je tak nak nenapínavý dokud se to všechno nepo-o..re, teda až na maníka, co tam pořád na někoho mává pistolí. Akorát mi taky nesedlo, že se může zrodit láska, kvůli který se i zabíjí, jenom ze dvou max tří setkání - kor když jde o takovýho suktičkáře. Nejlepší je konec, kterej rozhodně nekončí optimisticky, tedy pokud nefandíte vypočítavejm mrchám, trošku (hodně) mě mrzí neslavný konec hlavního (tedy aspon pro mě) hrdiny ....
niknikita
  27. 9. 2014, 18:19
Trošku drsný slovník jednoho z protagonistů mi ani moc nevadil, protože k němu seděl. Pěkně se všechno zašmodrchalo a od začátku do konce jsem si knížku užívala, jako vždycky u Joy Fieldingové. A znovu si kladu otázku, kam na to paní autorka chodí?
Navíc děj zasazený do Floridy mne zavedl na místa, kde jsem měla možnost strávit pár skvělých dnů, takže musím dát pět hvězdiček!!!!!!!!!!!